نمایشگاه تجهیزات ورزشی روسیه 2017

Sport Show

نمایشگاه تجهیزات ورزشی روسیه 2017

تور خارجی
یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ تا یکشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶


850000 تومان
  
750دلار


اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار، یک قطعه عکس 4*3


مسکو , روسیه


1393بزرگترین نمایشگاه صنعت ورزش در روسیه

بابت هر نفر در اتاق دو تخته 750 دلار و هر نفر در اتاق یک تخته 1250 دلار به هزینه بالا اضافه می گردد. + هزینه پرواز بر اساس پایین ترین نرخ محاسبه شده و در صورت تغییر نرخ ما به تفاوت محاسبه و دریافت خواهد شد. + سه شب اقامت در سنت پترزبورگ و چهار شب در مسکو + اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه + پرواز رفت و برگشت و بین شهری + ترانسفر فرودگاهی + گشت شهری در هر دو شهر به همراه نهار + ویزای توریستی، بیمه مسافرتی،راهنمای فارسی +


این نمایشگاه تخصصی با 13 سال سابقه‌ی برگزاری،و برقراری ارتباطی میان آموزش تربیت بدنی و تجارت سازمان های ورزشی همواره پیشرو در زمینه‌ی ورزش و صنایع وابسته به آن بوده است. در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه‌ی ورزش،اسباب بازی و بازی را ارائه می شود.همچنین  ارائه پروژه های جدید ورزشی، تجهیزات خرده فروشان برتر روسیه و بین المللی، سطوح ورزشی، لوازم آموزشی، محصولات و اخبار ورزشی به نمایش درخواهد آمد. هدف این نمایشگاه توسعه‌ی صنعت ورزش و زندگی سالم با مشارکت فدراسیون ملی روسیه و آموزش های تربیت بدنی و علوم ورزشی و با برگزاری کارگاه های آموزشی همراه می‌باشد.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه تنوع گسترده ای از کسب و کار در صنعت ورز را نشان خواهند داد. هم شرکت های بزرگ و هم شرکت های در حال رشد سریعهمراه با شرکت های کوچک و متوسط در زمینه ی کسب و کار، قرار دادن طیف وسیعی از محصولات و خدمات، فن آوری و راه حل های سطوح مختلف را به معرض دید بازدیدکنندگان میگذارند. انتخاب گسترده ای از محصولات و خدمات در  سطوح سازمانی کسب و کارو تجارت، پیش روی علاقه مندان گذاشته خواهد شد.

فستیوال سالانه بین المللی تناسب اندام مسکو، به عنوان یکی از بخش های رویداد های ویژه ی این نمایشگاه برگزار می شود. مسابقاتی بین مربیان و باشگاه ها، حرفه ای های این رشته، دانش آموزان و دانشجویان و علاقمندان به شیوه های زندگی سالم در تمامی سنین در این بخش برگزار می شود.
از دیگر بخش های رویداد ویژه، می توان به کارگاه ها، مسابقات و نمایش های اختصاصی در ورزش های رزمی اشاره کرد.

بیش از 17000 بازدیدکننده
 بیش از 14000 فضای نمایشگاهی
شرکت بیش از 250 شرکت نمایشگاهی
20 رویداد تجاری
بیش از 4000 بازدیکننده از رویدادهای تجاری
محدوده‌ی 2500 متر مربعی برای ورزش و سرگرمی

کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات پیشرفته ی رادیو و تلویزیون در ورزش و پخش در ورزش در تاریخ 18 و 19 آوریل نیز در سالن 3 نمایشگاه برگزار می شود.

ساعات بازدید نمایشگاه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد.
این نمایشگاه هزینه ی ورودی ندارد.

هزینه ی پارکینگ نمایشگاه برای اتومبیل 5 دلار و موتورسیکلت 2.5 دلار می باشد.


ثبت نام در تور

برای ثبت نام در تور باید عضو سایت باشید
عضو سایت هستید؟ ورود به سایت     در غیر این صورت ثبت نام در سایت

تورهای مرتبط