سؤالات متداول

پایگاه گردشگری ورزشی

عضویت در پایگاه گردشگری ورزشی ایران

شما به راحتی می توانید از طریق دکمه های قرار داده شده در بالا سمت راست سایت با وارد کردن نام، نام خانوادگی، ایمیل و رمز عبور منتخب خود در سایت ثبت نام کنید.
دقیقاً مشابه ثبت نام در پایگاه گردشگری ورزشی، در بالا سمت راست سایت دکمه ورود قرار داده شده است که با کلیک روی آن و وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که در زمان ثبت نام مشخص نموده اید وارد حساب کاربری خود می شوید. در صورتی که قصد مشاهده پنل کاربری خود را دارید مجدداً در بالا سمت راست سایت، بجای دکمه ورود و ثبت نام، نام شما ذکر شده است که با کلیک روی آن و مشاهده منو می توانید مشاهده پروفایل را انتخاب کنید.
پایگاه گردشگری ورزشی به منظور اطلاع رسانی، ثبت نام در تورهای ورزشی، استفاده از امکانات و خدمات ورزشی و گردشگری ورزشی راه اندازی شده است. شما با عضویت در وب سایت ما می توانید از تمامی این خدمات استفاده نموده و در صورت پرداخت حق عضویت از خدمات ویژه پایگاه گردشگری ورزشی نیز بهره مند شوید.

خبرنامه

در گوشه چپ پایین تمامی صفحات، جعبه ای تحت عنوان عضویت در خبرنامه قرار داده شده است که با وارد کردن ایمیل خود می توانید به عضویت خبرنامه پایگاه گردشگری ورزشی در آیید.
با عضویت در خبرنامه به محض ارسال خبر جدید در زمینه گردشگری یا ورزشی، ایجاد تورهای جدید، ایجاد رویدادهای جدید و هر گونه خدمت جدید دیگری که در سایت بروزرسانی شود ایمیلی دریافت خواهید کرد که شما را به سمت صفحه مورد نظر سوق می دهد.
لغو عضویت در خبرنامه به دو طریق صورت می گیرد. در حالت اول در صورتی که شما در سایت ثبت نام کرده باشید می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات حساب کاربری، تیک دریافت خبرنامه را برداشته و از آن پس خبرنامه ای دریافت نخواهید کرد که البته در این صورت می توانید در آینده مجدداً به راحتی آن را فعال نمایید. در حالت دوم با مراجعه به آخرین خبرنامه دریافتی از طریق ایمیل شما می توانید در بخش پایین صفحه ایمیل روی لینک لغو عضویت در خبرنامه کلیک کرده و دیگر خبرنامه ای دریافت نخواهید نمود.