نمایشگاه قایق دوسلدورف 2017

Boot-Düsseldorf 2017

نمایشگاه قایق دوسلدورف 2017

رویداد خارجی
شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵ تا یکشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۵


دوسلدورف , آلمان


559
  • نمایشگاه
  • آلمان
  • دوسلدورف
  • ورزشی
  • قایق

نمایشگاه قایق دوسلدورف یا بوت دوسلدورف، یکی از بزرگترین نمایشگاه های قایق، قایقرانی؛ با شرکت 1600 غرفه دار از 50 کشور مختلف هرساله در دوسلدورف آلمان برگزار می شود.
این نمایشگاه تجاری با داشتن محصولات و خدمات مختلف از جمله محصولات صنعتی،کالاهای مصرفی بادوام ،کالاها و خدمات الکترونیکی، محصولات و خدمات فن آوری، و بسیاری مورد دیگر در زمینه‌ی قایق و قایقرانی، پیشرو ترین نمایشگاه در سر تا سر جهان در این حوزه می باشد.
اولین دوره‌ی این نمایشگاه در سال 1969 با شرکت 116 غرفه دار ار 8 کشور جهان برپا شد.

 

بوت دوسلدورف 2017:
در نمایشگاه 2017 ، 360 بخش تولیدی به ارائه‌ی محصولات خود ازجمله محصولات و تجهیزات ورزشی مربوط به قایقرانی  انواع قایق های بادی،شناور،چند اتاقه و غیره می پردازند. که این امر سبب شده این نمایشگاه بزرگترین و جامع ترین رویداد در این زمینه محسوب شود. در نمایشگاه امسال، 300 شرکت بین المللی، در ایام تعطیلات زمستانی، با ارائه‌ی محصولات نوین خود در بخش قایقرانی، سعی در ایجاد محیطی خاطره انگیز برای گردشگران و بازدیدکنندگان علاقه مندان به حوزه‌ی قایقرانی و تفریحی دارند. از دیگر موارد به نمایش گذاشته در این نمایشگاه می توان به بخش گردشگری و سفراشاره کرد.

غواصی:
غواصی به تفریحی بی نظیر تبدیل شده که روز به روز بر مجبوبیت آن افزوده می شود. در نمایشگاه 2017 بوت دوسلدورف، دو  سالن مجزا بخش 3 و 4 ، به ارئه‌ی محصولات و تجهیزات همه جانبه و جامع در زمینه‌ی غواصی اختصاص داده شده که تمامی نایزها و درخواست های مشتریان این بخش را بر طرف می کند.

برترین تامین کنندگان بین المللی بخش قایق و قایق رانی، در طول 9 روز در نمایشگاه بوت دوسلدورف،به ارائه‌ی محصولات خود خواهند پراخت.

محل برگزاری:
نمایشگاه دوسلدورف