کنفرانس بین المللی مهمان نوازی، فراغت، ورزش و گردشگری 2017

HLST2017

کنفرانس بین المللی مهمان نوازی، فراغت، ورزش و گردشگری 2017

رویداد خارجی
پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۵ تا شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۵


بالی , اندونزی


765
  • کنفرانس
  • ورزشی

این کنفرانس بین المللی ،سازماندهی شده توسط دانشگاه ملی تایپه‌ی تایوان،در طی سه روز از تاریخ 30 دی تا 2 بهمن 95 در بالی اندونزی برگزار می شود.در این کنفرانس راجع به مواردی چون میزبانی و مهموان نوازی مسابقات ورزشی، بازاریابی ورزشی، تبلیغات تجاری، تکنولوژی و صنعت گردشگری ورزشی و جذب توریست ، ادغام تکنولوژی و گردشگری ورزشی و مواردی ازاین قبیل بحث خواهد شد.

اهداف:                     
هدف اصلی این کنفرانس ایجاد زمینه ای برای محققان، اعضای انجمن ها و شاغلان صنعت ورزش از سرتاسر دنیا برای گسترش فعالیت ها در زمینه‌ی میزبانی و مهمان نوازی، اوقات فراغت، ورزش و گردشگری می باشد. این کنفرانس فرصتی را برای اعضا ایجاد می کند تا با بحث و مشورت درباره‌ی ایده های جدید، به توسعه ی همکاری های جهانی در صنعت ورزش و گردشگری کمک کنند.

گردشگری در بالی:
بالی اندونزی یکی از مقاصد مهم در زمینه‌ی جذب توریست می باشد،که از سال 1980 پیشرفت چشمگیری در جذب مخاطب از سراسر دنیا داشت. بالی در مواردی چون هنر مدرن و سنتی، فرهنگی، مجسمه سازی، موسیقی و نقاشی زبانزد می باشد.
به عنوان بزرگترین جزیره در اندونزی، بالی با داشتن کوهستان ها و سواحل زیبا، مردم مهمان نواز و خونگرم، و فرهنگ پرنشاط، در سال 2009 از طرف مجله‌ی سفر و فراغت به عنوان بهترین جزیره‌ی توریستی، و در سال 2010 از طرف مجله‌ی
Lonely Planet’s Best of Travel به جایگاه دوم میان برترین مکان های دنیا قرار گرفت.

محل برگزاری:
Bali Dynasty Resort