نمایشگاه اسب آمستردام 2017

Jumping Amsterdam 2017

نمایشگاه اسب آمستردام 2017

رویداد خارجی
پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۵ تا یکشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۵


آمستردام , هلند


442
  • نمایشگاه
  • مسابقات
  • سوارکاری
  • درساژ
  • آمستردام
  • هلند

نمایشگاه بین‌المللی ورزش های مربوط به سوارکاری؛ پرورش اسب و نمایش اسب در طی 4 روز در آمستردام هلند برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تجربه های جدیدی برای شرکت کنندگان فراهم می شود.تجارت و مدیریت دراین زمینه از دیگر بخش های مورد توجه نمایشگاه است.هم چنین مسابقات و حرکات نمایشی،اهدای جوایز و جام از برنامه های تعیین شده‌ی این دوره می باشد.

نمایشگاه اسب امستردام، ورزش،تفریح و شهر آمستردام را به معرض تماشا میگذارد. از 7 تا 10 بهمن 95، آمستردام میزبان برترین سوارکاران در دو بخش پرش و حرکات نمایشی می باشد. این نمایشگاه با گزینش 60 غرفه‌ی برتر در قالب ارائه و فروش محصولات و تجهیزات ورزشی در این بخش،هم چنین توجه به بخش تغذیه و سرگرمی، سعی در ایجاد رویدادی فراموش نشدنی را دارد.هنرمندان مشهور هلندی هم چنین غرفه های کافه در نمایشگاه، تا شروع این رویداد و ساعات اولیه ، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

درساژ سطح بالا
این نمایشگاه در زمینه‌ی درساژ یا همان اجرای حرکات نمایشی با شرکت برترین رقیبان فدراسیون بین المللی سوارکاری، در دو بخش جایزه بزرگ و آزاد مشهور می باشد. . به دلیل حضور مخاطبان و محیطی شگفت انگیز ، بهترین سوارکاران بخش درساژ هرساله متعهد به آمدن به آمستردام هستند. برای علاقه مندان واقعی درساژ، لوازم جانبی  و هم چنین امکانات عکاسی در بهترین سطح وجود دارد.

مسابقات پرش با اسب در آمستردام

این برنامه با نمایش پرش با اسب،با داشتن تاریخ و جوایز نقدی مطلوب ،ترکیبی دلنشین برای آمدن به آمستردام و در نتیجه، تضمین مشارکت بهترین سوارکاران در طی چهار روز این نمایشگاه می باشد. سوارکاران ملی شانس خود را برای درخشش در عرصه سوارکاری در بهترین سطح خود،  در آمستردام امتحان می کنند.. در منطقه اطراف آمستردام، مسابقات انتخابی برگزار خواهد شد. چند سوارکار نیز شانس برنده شدن یک بلیط به رقابت در پرش آمستردام را نیز خواهند داشت. هنگامی که، در روز جمعه و شنبه، برنامه های ورزشی به پایان می آید، برنامه های تفریحی و سرگرمی در اواخر شب در دهکده‌ی تبلیغی با اجرای هنرمندان معروف هلندی همچنان ادامه دارد.

محل برگزاری:
محل نمایشگاه های امستردام