مجله خبری پایگاه گردشگری ورزشی

در تاریخ سه شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۸:۴۱
  • کنفرانس
  • بیومکانیک
  • آلمان
  • کنفرانس
  • آلمان

35 امین کنفرانس بین المللی بیومکانیک درورزش درتاریخ 24 لغایت 28 خرداد 1396 در دانشکده تربیت بدنی کلن آلمان برگزارمی گردد، این کنفرانس رویدادی سالانه برای ارائه تحقیقات علمی در بیومکانیک ورزش است.سیاست میزبانی این کنفرانس سالانه به طور منظم بین استرالیا،آمریکای جنوبی و شمالی،اروپا و آفریقا در چرخش است و امسال این رویداد پنج روزه در دانشگاه تربیت بدنی کلن برگزار خواهد شد.

اهداف اولیه:
- ایجاد انجمنی مناسب برای محققان بیومکانیک ورزش، مربیان و معلمان  به منظور تبادل نظر.
- پرکردن خلاء بوجود آمده بین محققان و شاغلان این زمینه
- جمع آوری و انتشار اطلاعات و موارد موجود حال حاضر در بیومکانیک ورزشی

شرکت کنندگان:
جامعه ی بین المللی  بیومکانیک ورزش، متشکل از اعضایی از سراسر دنیا و علاقه مند به مطالعه و درک بهتر حرکات بدن می باشند، به خصوص آن بخشی که به بیومکانیک ورزشی مرتبط است. شرکت کنندگان با پیش زمینه ها و رزومه های متنوعی از جمله علوم ورزشی، آموزش، مهندسی، علوم کامپیوتر، توانبخشی و پزشکی می باشند.

ثبت مقاله:
برای ارسال چکیده ی مقاله تا 10 بهمن ماه 95 فرصت دارید. پذیرش یا عدم پذیرش مقاله در تاریخ 14 فروردین 96 به اطلاع ارسال کنندگان خواهد رسید. چکیده ی مقاله ی ارسالی باید حداکثر تا 4 صفحه A4 باشد. با فونت 11 و در فرمت ورد. نمونه ی چکیده ی مقاله ی ارسالی مورد قبول به همراه راهنمای کامل ارسال در سایت موجود می باشد.

مزایای دانشجویی برای شرکت در این کنفرانس:

کاهش هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام برای کسانی که هنوز در آموزش تمام وقت هستند کاهش می یابد. کسانی که مایلند به دانشجوی ISBS تبدیل شوند،میتوانند به عنوان عضو جدید ثبت نام کنند.مزایای عضویت  شامل کاهش هزینه ثبت نام کنفرانس به علاوه دو سال عضویت دانشجویی ISBS می باشد.(هزینه برای دانشجویان 42 یورو در سال ، و هزینه ی عضویت حرفه ای 52 یورو در سال می باشد.)

جایزه محقق جدید (NIA)

ISBS جایزه ای  برای بهترین ارائه شفاهی و پوستری،به منظور تشویق دانش آموزان به ارائه تحقیقات خود به عنوان یک نویسنده با هدایت دانشکده مربوطه در نظر گرفته (3 نفر برتر از هر کنکوری) است.

برنامه مربی دانشجویی

این کنفرانس از مشهورترین بیومکانیست های جهان ورزش به عنوان سخنرانان اصلی دعوت به عمل آورده است. در "برنامه مربی دانشجویی" انتظار می رود که محققان ارشد شناخته شده به صحبت با پژوهشگران جوان و دانش آموزان برای تحریک و هدایت آنها در مسر تبدیل شدن به دانشمندان برتربپردازند. این روش باعث آگاهی دانشجویان و محققان جوان در مورد آخرین زمینه های تکنولوژی و تحقیقات برتر سراسر دنیا می گردد.

 

ثبت نام تا 15 فروردین 96 اعضای کامل اعضای جدید افراد عادی
شخص انفرادی 375 یورو 455 یورو 475 یورو
دانشجویان 250 یورو  310 یورو 350 یورو

 

هزینه ی همراهان (تا 15 فروردین) : 200 یورو
هزینه ی بلیط پاس روز: 80 یورو

 

ثبت نام پس ار 15 فروردین 96 اعضای کامل اعضای جدید افراد عادی
شخص انفرادی 450 یورو 485 یورو 505 یورو
دانشجویان 280 یورو 340 یورو 380 یورو

 

هزینه ی همراهان(پس از 15 فروردین): 230 یورو
هزینه ی بلیط پاس روز: 110 یورو

شایان ذکر است که پس از پذیرش مقاله ، این پایگاه نسبت به واریز وجه مقاله و برگزرای تور این کنفرانس اقدام خواهد نمود.اطلاعات مربوط به تور این کنفرانس متعاقبا اعلام خواهد شد.

محل برگزاری:
دانشگاه تربیت بدنی کلن
German Sport University Cologne;  Sportpark Müngersdorf 6

سایت ارسال مقالات: 

https://isbs.org/